Sziasztok!
Bevallom, még nem ért utol a Húsvét kapcsán az ünnepi hangulat. A hétvégén azért már úgy néztem körül a piacon, hogy az ünnepi menü járt az agyamban. Így nem csoda, hogy most ez a kép kerül ki a kreatív írós játékba. Nagyon megfogott, az idős néni, a kis bárányok, és a portékát vizsgáló mészárosok tekintete. Vajon miért viszik a bárányokat a piacra? Ki a valódi áldozat? Egyáltalán, miért van szükség erre az áldozatra? Vagy lehet, hogy most másként történnek a dolgok? Ez csak Rajtad, az Írón áll!
A kihívás: írj egy történetet egy kép alapján. (Természet esen ha vers jut eszedbe, vagy csak pár sor, az is jöhet!)
A kérésem: ha blogban teszed közzé a történeted, valahová linkeld oda ezt az oldalt. Így mindenki tudni fogja, hogy a sztoridat melyik kép ihlette. (Például a sztori aljára: a fenti történetet egy kép ihlette, az eredeti képet itt tudod megnézni: http://talentummobile.hu/kreativitas/kreativitasrol)
Ha nincs blogod, de rövid a történet, írd le ide, a hozzászólásokba. Ugyanide beírhatod a blogod címét is, így mindenki láthatja, kinek mi jutott eszébe.
Szószaporítás OFF, fantázia ON!
Az eheti kép:
(Foto: bogdanpetrovan )